31204.
422. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
2000. "Az Államalapítás 1000 Éves Évfordulója Emlékére" 3db klf jelzett Ag emlékérem: "Géza Nagyfejedelem + Szent István és Gizella + Szent László" emlékérem szett eredeti, sérült dísztokban (3x~31,20g/0.925/42,5mm) T:1-,2 patina