Plakát

Tételek száma: 41

Zöld pokol (Inkák Kincse), 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: James Whale. Douglas Fairbanks jr., Joan Bennett és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Green Hell, slightly damaged, spotty, lithograph on paper.
14799.

Zöld pokol (Inkák Kincse), 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: James Whale. Douglas Fairbanks jr., Joan Bennett és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Kissé sérült, foltos, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Green Hell", slightly damaged, spotty, lithograph on paper.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Ha eljön a holnap, 1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: John M. Stahl. Charles Boyer, Irene Dunne és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Békés jelzéssel a plakáton. Kissé sérült, lap széle kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie When Tomorrow Comes, slightly damaged, spotty on the edges, lithograph on paper.
14800.

Ha eljön a holnap, 1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: John M. Stahl. Charles Boyer, Irene Dunne és mások szereplésével. Universal Pictures. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula nyomda, Bp.. Békés jelzéssel a plakáton. Kissé sérült, lap széle kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×30 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "When Tomorrow Comes", slightly damaged, spotty on the edges, lithograph on paper.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
14801.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1935 Állami sorsjáték plakát. Litho, kis beszakadásokkal, hajtva 40x60 cm
14802.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Rádió, Kertész Pál és Társa, Budapest, Vi. Nagymező ucca 36. Art deco plakát- vagy reklámterv, 1925-30 körül. Tus, papír, papírra kasírozva. Jelzés nélkül. 22,5x14,5 cm
14803.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Sanatorium Faschor, Budapest VII., Vilma Királynő út (Városligeti fasor). Art deco plakát- vagy reklámterv, 1925-35 körül. Tempera, ceruza, papír, papírra kasírozva. Jelzés nélkül. Kissé foltos. 15x22 cm
14804.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
14805.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1950 Elsősegélynyújtás, 5 db oktató plakát, I-VI. tábla (a IV. hiányzik). Belügyminisztérium VI. Főosztálya, Bp., Játékkártyagyár/Szikra-ny., feltekerve, változó állapotban, közte sérült, 83x59 cm
14806.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
2005 Zorro legendája (Antonio Banderas, Catherine Zeta-Jones), nagyméretű filmplakát, moziplakát. Feltekerve, alul néhány apró sérülés, egyébként jó állapotban, 98x68 cm
14807.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
14808.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1950 Műszaki mentés gyakorlása, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kissé foltos, 56x82 cm
14809.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1950 Részleges anyagmentesítés - Részleges anyagmentesítés - Teljes Anyagmentesítés, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), hajtásnyommal, kis foltos, 82x56 cm    83x57 cm
14810.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft