Órák Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2357263
11618
422
100
Watches
LCD női kvarc óra leírással, korona hiányzik 2681100
11619
422
Watches
ICE watch kvarc karóra, gumi szíjjal. d: 40 mm 2678727
11620
422
15000
Watches
Tavannes fém tokos zsebóra jelzett számlappal. Működő, szép állapotban 47 mm 2678686
11621
422
100000
Watches
IWC Schaffhausen fém tokos zsebóra jelzett, hibátlan számlap, jelzett szerkezet. d: 50 mm. Szerkezetszám 546404
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2683447
11622
422
Watches
Casio quartz karóra, aranyozott fém tokkal, bőr szíjjal, vízálló, működő, szép állapotban, d: 35 mm 2683423
11623
422
Watches
Doxa mechanikus férfi karóra, ritka számlappal, jelzett fém tokkal, új bőr szíjjal, működik, d: 35 mm 2683425
11624
422
Watches
cca 1940-1950 Doxa mechanikus férfi karóra, másodpercmutatós, kissé kopottas számlappal, fém tokkal, új bőr szíjjal, működik, d: 35 mm 2683426
11625
422
28000
Watches
1947 Doxa mechanikus férfi karóra, másodpercmutatós, bicolor számlappal, jelzett fém tokkal és szerkezettel, új bőr szíjjal, működik, d: 34 mm 2684816
11626
422
Watches
Timex, kézi felhúzós retro női karóra. 22x25 mm. , jó állapotban eredeti dobozában, eredeti papírral. nem jár 2684131
11627
422
24000
Watches
5 db vegyes mechanikus karóra (Doxa, Pobeada, Raketa), vegyes állapotban járnak 2649060
11628
422
Watches
2004 Citizen Quartz karóra, saját dobozában, működik, d: 30 mm (Gyári szám: 420133) 2623806
11629
422
3400
Watches
3db quartz karóra, részben jár, szép állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft