cca 2000 Molnár C. Pál után: Ásítozó hölgy. Nyomat, papír, jelzett a n... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000002/cca-2000-Molnar-C-Pal-utan-Asitozo-holgy-Nyomat-papir-jelzett-a-nyomaton-plexiuvegeze~II2678803
2678803
14744
422
Printed Materials
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: cca 2000 Molnár C. Pál után: Ásítozó hölgy. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, plexiüvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
: pk