1896 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap V. évf. 5. száma, 1896. márc. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban, levált címlappal
1896 Handarbeiten-Beilage, a Grosse Modenwelt c. divatlap kézimunkákat bemutató melléklete, V. évf. 3. sz., 1896. márc. 3., német nyelvű, fekete-fehér illusztrációkkal, 4 p., kissé sérült
1896-1902 Kovácsoltvas kerítések, korlátok. 5 db nagy méretű mintalap historizáló ornamentikákkal, díszítésekkel, fa-, fém- és vasipar. vászonra kasírozva. 93x61 cm
1897 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VI. évf. 2. száma, 1897. jan. 18., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban