Nyomtatványok

Tételek száma: 283

1963 6 db Képes Sport újság
14672.

1963 6 db Képes Sport újság

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1963 Győri Pamutszövő- és Műbőrgyár Grabiol könyvkötővásznak és könyvkötő műbőrök, termékminta-katalógus, Nyomdaipari Grafikai Vállalat Bp., kissé kopott állapotban
14673.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1963 Az Állami Áruházak tájékoztatója, ősz-tél, képes divatkatalógus
14674.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1963-1968 Kolligátum a Labdarúgás folyóiratból:   1963 A magyar válogatott 40 mérkőzése (1902-1963.);  1964 Labdarúgás olimpiai szám. A 10. olimpiai aranyérem.; 1964 november, X. évf. 11. sz.;  1965 Labdarúgás. XI. évf. 1-4, 6-7,9-12. sz.;  1968 EB Magyarország-Szovjetunió.;  1968 EB Magyarország - Hollandia, 1968 május.;  1968 EB Magyarország - NDK, 1968 szept. ; 1967 Magyarország - Jugoszlávia. 1967. ápril.;  1967. FTC A Bajnokcsapat a VKK-ért. 1967 nov.  1968 MTK 80 1888-1968, 1968 augusztus.; Gazdag képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben.
14675.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1964 Meghívó az Országos Idegenforgalmi Szálloda és Étterem Vállalat által szervezett szakmai vetélkedő döntőjére (Béke Hotel, Kupolaterem), a borítón számos neves szálloda és étterem logójával, kissé foltos
14676.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1966 Ludas Matyi XXII. évf. 1-52. sz.
14677.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1967 Marcel Marceau Pantomim. Erkel Színház előadásának prospektus. Bp., ORI
14678.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1967 Sportélet. 1967. III. évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben.
14679.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1968 Sportélet. 1968. IV. évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne a kor híreivel, közte az 1968-as mexikói olimpiai híreivel, a magyar olimpiai csapat lexikonjával (10 sz.), az arany, ezüst, és bronzérmesek fotóival. Félvászon-kötésben.
14680.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1968 Balgarszki Hudozsnik. Szófia Kiadóvállalat budapesti kiállítása 1968. január. Vegyes nyomtatványok.
14681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1968 Ludas Matyi XXIV. évf. 1-52. sz. Az elejéhez kötve a Csúzli két száma. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
14682.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1968 Labdarúgás XIV. évf. 1-12. sz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne a kor híreivel, közte az olimpiával, ahol a magyar csapat aranyérmet nyert. Félvászon-kötésben.
14683.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft