Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2680430
31111
422
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1922. "Múzeumegyesület Székesfehérvár / Aranybulla" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2 patina, ph. 2680379
31112
422
Numizmatika
1925. "Ottó" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Kiss I. (162x97mm) T:2 2678096
31113
422
Numizmatika
1927. kétoldalas, gravírozott Br emlékérem "Huguenin" gyártói jelzéssel. "Horváth Jenőnek a Népszínházi Nyugdíjintézet / János vitéz - emlékül 1927. dec. 31." (50mm) T:2 2535350
31114
422
Numizmatika
~1930. Fém cserkész medál (35mm) T:2 patina 2677909
31115
422
Numizmatika
1935. "Cholnoky Jenő 30 éves egyetemi tanárságnak emlékére 1935" egyoldalas, öntött Br plakett. Szign.: Edvill és György (103x62mm) T:2 patina 2681520
31116
422
Numizmatika
1936. "Vivát Béla Xavér a nagy skót telivér" egyoldalas, öntött Sn emlékérem, nem saját dísztokban (59mm) T:2 2685317
31117
422
Numizmatika
1940. "Baromfitenyésztők Országos Egyesülete 1902 / Az érdem jeléül" ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalon gravírozva "Budapest 1932. dec 3-8" gravírozással (40mm) T:2 ph., kopott ezüstözés 2681603
31118
422
6500
Numizmatika
1948. "Petőfi Sándor / A néppel tüzön-vizet át 1848-1948" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (24,81g/0.925/35mm) T:PP patina 2340524
31119
422
Numizmatika
~1950. "Magyar Református Nőszövetség" kétoldalas Al medál (51mm) T:2 2673405
31120
422
Numizmatika
1955. "Budapesti Református Theologiai Akadémia 1855-1955 / Ha az Isten velünk, kicsoda ellenünk?" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- 2677736
31121
422
Numizmatika
1955. "Budapesti Református Theologiai Akadémia 1855-1955 / Ha az Isten velünk, kicsoda ellenünk?" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph 2680959
31122
422
Numizmatika
~1960. "MALÉV - Tu-134" Br kulcstartó (97x29mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft