Bányai József (1933-) DN "Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) / Gr. Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (31,21g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. "József nádor ispán - Gróf Széchényi Ferencz - A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902" egyoldalas jelzetlen Ag plakett (86,64g/75x50mm) T:1-,2 kis ph.
Hungary 1902. "100th Anniversary of the National Museum 1802-1902" one-sided, unmarked Ag commemorative plaque. Sign.: Fülöp Beck Ö. (86,64g/75x50mm) C:AU,XF small edge error
HP 800.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. "Dr. Tóth István" Br emlékérem. "TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT." (153,14g/65mm) T:1-
HV 736.
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister / A mezőgazdaság terén szerzett érdem elismeréséül" aranyozott bronz emlékérem, hátlapon "BUDAPEST 1932 DEC 3-8" gravírozással (60mm) T:2- kopott aranyozás
HP 1304.