Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 88

32779.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franciaország 1994. Párizs városát ábrázoló bronz plakett, hátoldalán a város történetének fontosabb dátumaival (86x97mm) T:1- kis patina France 1994. City of Paris bronze plaque with the notabel dates of the citys history (86x97mm) C:AU
32780.

Franciaország 1994. Párizs városát ábrázoló bronz plakett, hátoldalán a város történetének fontosabb dátumaival (86x97mm) T:1- kis patina France 1994. City of Paris bronze plaque with the notabel dates of the city's history (86x97mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franciaország 2003-2004. Monnaie de Paris kétoldalas fém turista emlékérem (34mm) (5xklf) T:1- France 2003-2004. Monnaie de Paris two-sided metal tourist medallion (34mm) (5xdiff) C:AU
32781.

Franciaország 2003-2004. "Monnaie de Paris" kétoldalas fém turista emlékérem (34mm) (5xklf) T:1- France 2003-2004. "Monnaie de Paris" two-sided metal tourist medallion (34mm) (5xdiff) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franciaország 2005. Eiffel torony - Párizs / Monnaie de Paris kétoldalas Cu-Al-Ni turista zseton (34mm) T:2 karc France 2005. Eiffel Tower - Paris / Monnaie de Paris two-sided Cu-Al-Ni tourist token (34mm) C:XF scratch
32782.

Franciaország 2005. "Eiffel torony - Párizs / Monnaie de Paris" kétoldalas Cu-Al-Ni turista zseton (34mm) T:2 karc France 2005. "Eiffel Tower - Paris / Monnaie de Paris" two-sided Cu-Al-Ni tourist token (34mm) C:XF scratch

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Franciaország DN A joinville-i Grand Jardin kastély kétoldalas ezüstözött Br emlékérem. Szign.:N. Iborra. Eredeti dísztokban (80mm) T:1- France ND The Grand Jardin Castle in Joinville (Chateau du Grand Jardin) two-sided, silver plated Br commemorative medallion. Sign.:N. Iborra. In its original case (80mm) C:AU
32783.

Franciaország DN "A joinville-i Grand Jardin kastély" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem. Szign.:N. Iborra. Eredeti dísztokban (80mm) T:1- France ND "The Grand Jardin Castle in Joinville (Chateau du Grand Jardin)" two-sided, silver plated Br commemorative medallion. Sign.:N. Iborra. In its original case (80mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franciaország DN Napóleon / Diadalív kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Jean-Bertrand Andrieu / Albert Herbemont (40,5mm) T:1- patina, kis kopás France ND Napoleon / Arc de Triomphe two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Jean-Bertrand Andrieu / Albert Herbemont (40,5mm) C:AU patina, a little worn
32784.

Franciaország DN "Napóleon / Diadalív" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Jean-Bertrand Andrieu / Albert Herbemont (40,5mm) T:1- patina, kis kopás France ND "Napoleon / Arc de Triomphe" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Jean-Bertrand Andrieu / Albert Herbemont (40,5mm) C:AU patina, a little worn

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Izrael 1978. Izrael köszönti a turistákat / Látogasson el Izraelbe a Mediterráneum csodájába kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1724, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1978. Israel welcomes the tourist / Visit Israel the Miracle on Mediterranean double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1724 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32785.

Izrael 1978. "Izrael köszönti a turistákat / Látogasson el Izraelbe a Mediterráneum csodájába" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1724", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1978. "Israel welcomes the tourist / Visit Israel the Miracle on Mediterranean" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1724" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Izrael 1986. Az Izraeli Filharmonikus Zenekar 50. évfordulója 1936-1986 kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 5194, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Jubileee of the Israel Philharmonic Orchestra 1936-1986 double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 5194 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32786.

Izrael 1986. "Az Izraeli Filharmonikus Zenekar 50. évfordulója 1936-1986" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "5194", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Jubileee of the Israel Philharmonic Orchestra 1936-1986" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "5194" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Izrael 1987. Misgav Ladach Kórház Jeruzsálem - Jeruzsálem Nap 1987.05.27. kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1727, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1987. Misgav Ladach Hospital Jerusalem - Jerusalem Day 27.5.87. double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1727 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32787.

Izrael 1987. "Misgav Ladach Kórház Jeruzsálem - Jeruzsálem Nap 1987.05.27." kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1727", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1987. "Misgav Ladach Hospital Jerusalem - Jerusalem Day 27.5.87." double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1727" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Izrael 1986. A Zsidó Diaszpóra Múzeuma kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 4136, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Museum of the Jewish Diaspora double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 4136 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32788.

Izrael 1986. "A Zsidó Diaszpóra Múzeuma" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "4136", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Museum of the Jewish Diaspora" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "4136" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
32789.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Izrael DN Názáret kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1991, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Nazareth double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1991 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32790.

Izrael DN "Názáret" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1991", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Nazareth" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1991" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft