Bolhapiac Tételek száma: 563
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2682209
11979
422
Flea Market
3 db hímzett népies mintájú függöny, kb. 160x78 cm 2682457
11980
422
Flea Market
Levi's és Rocky farmer ingek, méret: L, XL, megkímélt állapotban 2682443
11981
422
Flea Market
Wittkop kerékpár nyereg, használt, eredeti dobozában + 2 db kerékpár lámpa, villogó 2682426
11982
422
Flea Market
3 db különféle női pénztárca (Mango, Chanel, stb.), használt állapotban 2682401
11983
422
Flea Market
2 db régi német színházi látcső, réz / fém borítással, jelzettek, sérülésekkel, az egyiknek csak a jobb lencséje működik, 11,5x9,5 cm 2682684
11984
422
3400
Flea Market
2 db Art deco ezüstözött alpakka bögre, XX. sz. eleje, jelzettek, koruknak megfelelő állapotban, m: 9 cm 2682854
11985
422
Flea Market
Búvárszivattyú Siren - 40. U230 V/50 Hz / Imax 4,2A / Pn 220 W / Qmax 1200 l/h / Hmax 60 m / IP 68. Kábelhossz: 20 m. Eredeti dobozában. 2682844
11986
422
Flea Market
Neobarokk stílusú asztali tükör, öntöttvas, forgatható, kopásnyomokkal, hiányos, csak az egyik oldalon rögzített, 43,5x24 cm 2682823
11987
422
Flea Market
Bőr kutyafuttató póráz, kb. 12 m 2682787
11988
422
Flea Market
Helios folyadékos melegítő párna, többször újrahasználható 2682692
11989
422
Flea Market
Ón és porcelán kétszemélyes kávés készlet, (csésze, alj és cukortartó). Jelzett, díszdobozban, 26,5x26,5x9 cm 2683020
11990
422
4600
Flea Market
cca 1940 Continental 340 írógép, magyar billentyűzettel, saját dobozában, kulccsal, korának megfelelő, kissé kopottas állapotban, 33x31x14,5 cm / Continental 340 vintage typewriter in original case, with slight wear Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft