Bolhapiac Tételek száma: 563
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2682050
11791
422
Flea Market
Retro zománc kis váljing d: 27 cm 2684863
11792
422
Flea Market
Réz ládika fedéllel 40x8x9 cm 2684180
11793
422
Flea Market
2684203
11794
422
Flea Market
Vöröshadsereg u. és Vöröshadsereg u 45 fém utcatábla 46x16 cm, 21x15 cm 2630452
11795
422
Flea Market
Rezezett fém tea, kávé és cukortartó, kopásnyomokkal, 3 db 2682759
11796
422
Flea Market
Perfect Kukta, m: 25 cm, fedővel: 32 cm 2651229
11797
422
Flea Market
2 db antik vörösréz serpenyő, d: 29 és 31 cm 2651168
11798
422
Flea Market
Bronz mozsár törővel, sérüléssel, m: 9,5 cm, h: 21 cm 2651159
11799
422
Flea Market
2 db réz gyertyatartó, egyik hiányos, m: 21 cm 2658875
11800
422
Flea Market
Vörösréz étel melegen tartó, d: 23 cm 2658738
11801
422
Flea Market
7 db ezüstözött fém tárgy, kopásnyomokkal 2658992
11802
422
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft