Soproni képeskönyv. 123 képpel. Összeáll.: Dr. Heimler Károly. Magyar tájak - Magyar városok I. Bp., 1932, Somló Béla Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, az utolsó lap sérült.