Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó, 260 p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Huzly Imre dr.: Ember, hogy élsz? Magyarázatok a korszerű élet és a korszerű táplálkozás bibliájából. Bp., 1942, Orvosi Hírlap. Kiadói félvászon kötés, sérült papírborítóval, vágott előzéklap, egyébként jó állapotban
Orosz Dezső: A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők s gyermekekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Bp.,én,Szerzői. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült kötéssel, laza könyvtesttel, foltos lapokkal.
Dr. Bozóky Endre: Physikai zsebkönyv. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 110. Pozsony-Bp., 1902, Stampfel Károly, (3)+83+(8) p. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, sérült, kissé foltos borítóval, részben szétvált fűzéssel, a 65-80. oldalak kijárnak.
Dr. Szabó Zoltán: Az átöröklés. Az általános örökléstudomány elemei, figyelemmel a gazdasági és orvosi vonatkozásokra. Bp., 1938, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Tulajdonosi bejegyzéssel, intézményi pecséttel. Átkötve, félvászon kötés, kopottas. A gerinc mentén szakadozott.
"Emlékek nélkül nemzetnek híre csak árnyék" Képek a PTE ÁOK Laboratóriumi Medicina Intézet múlt századi klinikai laboratóriumi eszközeinek gyűjteményéből. Pécs, 2010, (Molnár Nyomda.) Kiadói papírkötés.
Klinikai therapia. A modern orvostudomány kézikönyve. II. köt. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. Bp., 1940, Dr. Müller Vilmos (Merkantil-ny.), (6)+868 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként a kötéstől részben elvált lapokkal.