Jan Durdík - Miroslav Mudra - Miroslav Sáda: Alte Handfeuerwaffen. Prága, 1982, Artia. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Frederick Wilkinson: The Illustrated Book of Pistols. London-New York-Sydney-Toronto, 1979, Hamlyn. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Máday Norbert: Áll a Honvéd, mint a szikla... (Lajos István kecskeméti honvéd naplója alapján). Kecskemét, 2012, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Kesselring, [Albert]: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor. A mai háború. A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp., 1942, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.