Walther Gensel: Millet und Rousseau. [Jean Francois Millet, P. E. Théodore Rousseau.] Künstler-Monographien LVII. Bielefeld-Leipzig, 1902, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói foltos, sérült kartontokban, de a kartontokot leszámítva, egyébként jó állapotban.
Adolf Rosenberg: Teniers der Jüngere. Künstler-Monographien VIII. Bielefeld-Leipzig, 1895, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval.
Hans Wolfgang Ginger: Julius Schnorr von Carolsfeld. Künstler-Monographien 103. Bielefeld-Leipzig, 1911, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói kopott papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.
Otto von Schleinitz: William Holman Hunt. Künstler-Monographien LXXXVIII. Bielefeld-Leipzig, 1907, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói sérült kartonált papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.
Szüts Miklós: Akvarellek / Watercolors. 2009-2013. Bp., 2013, Magvető. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Szüts Miklós (1945- ) festőművész által Kósáné Kovács Magda (1940-2020) politikus, volt országgyűlési- és európai parlamenti képviselő, munkaügyi miniszter részére DEDIKÁLT példány.
Nemzetközi "mail art" kiállítás Budapest 1984. International "mail art" exhibiton Budapest 1984. Kiállítási katalógus. Bp., 1984, Fiatal Művészek Klubja. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (941./1000) példány.
Felütés. Írások a magyar alternatív színházról. Szerk.: Várszegi Tibor. [Jászberény], 1990., Szerkesztői kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Kovács Tamás László. hn., 1997., Szolárisz Bt. A művész munkáinak fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 számozott példányban, de ez számozatlan példány.