1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1937, Dante (Hornyánszky Viktor-ny.), 190+(2) p. Első kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.