Fekete István 3 könyve: Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések; Tíz szál gyertya; Csí és más elbeszélések. Bp., 1972-1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.