Gonzales Coques (1614/18-1684) festménye után, Doby Jenő (1834-1899) metszése: Családi kép. Rézmetszet, papír. Nyomtatta a Műsokszorosító Egylet Bécsben. Üvegezett fa keretben, 40x31 cm
Barabás Miklós (1810-1898) festménye után, Charpentier A. kőrajza: A meny megérkezése (A Pesti Műegyesület tagjainak 1856. évre). Litográfia, papír. Nyomtatta Lemercier, Párizsban. Üvegezett fa keretben, 73x50 cm
Kilian, Wolfgang Philipp (1654-1732): Joannes Christophorus (Johann Christoph von Königsmarck). Rézmetszet, papír, XVII-XVIII. sz. Kis lapszéli szakadással, sarokhiánnyal, 34,5x20 cm
cca 1890-1900 20 db rotációs fametszet, nagyrészt német festők művei után a Moderne Kunst in Meisterholzschnitten sorozatból, vegyes állapotban, 40x29 cm körül