Festmények és grafikák

Tételek száma: 333

Adámi Sándor (1912 k.-1991): Napfényes utca. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, lap szélén ragasztás nyomaival. 13,5x19 cm
10012.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Tabán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, apró foltokkal, 25x33,5 cm
10013.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Adámi Sándor (1912 k.-1991): Városrészlet, 1963. Akvarell, papír, jelzett, foltos, lap széle kissé sérült, 19,5×28,5 cm
10014.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Andy Warhol (1928-1987): Revolver. Litográfia, papír. Sorszámozott 16/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, Lithography with attest lapméret 38,3x56,3 cm,
10015.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
18
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Műteremben. Pasztell, tus, papír. Jelzett. 41x59 cm
10016.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
10017.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
André Minaux (1923-1986): Double étoile. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 50/150, lapméret: 57×44 cm / lithograph on paper, signed, numbered: 50/150
10018.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Banksy: Glory. Ofszet, - lito papír, jelzett a nyomaton, POW Printmaking szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 41 /150. Képméret: 55x37 cm. Lap méret 50x70 cm, / Numbered, marked 55x37 cm
10019.

Banksy: Glory. Ofszet, - lito papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 41 /150. Képméret: 55x37 cm. Lap méret 50x70 cm, / Numbered, marked 55x37 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
26
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): A csürhe művészete, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: III./VII. Sarkaiban sérült. 43x65 cm. Ritka!
10020.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Bencze László (1907-1992): Behavazott lovak. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, 26,5×38 cm
10021.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Dráma, 1962. Golyóstoll, papír, jelzett, paszpartuban, 17x23 cm
10022.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Bubelényi László (1953-): Naplemente a tóparton. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fa keretben. 30x80 cm
10023.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft