Schéner Mihály (1923-2009): Capri. Olaj, farost, jelezve jobbra lent.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Schener-Mihaly-1923-2009-Capri-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-Hatoldalan-autograf-felir~II2677811
2677811
10236
422
50000
Leírás: Schéner Mihály (1923-2009): Capri. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 50x70 cm
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: