Haas & Czjzek áttört tányér, máz alatti kobaltkék virágmintával. Jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Haas-Czjzek-attort-tanyer-maz-alatti-kobaltkek-viragmintaval-Jelzett-kopott-20-5cm~II2667473
2667473
11283
421
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Haas & Czjzek áttört tányér, máz alatti kobaltkék virágmintával. Jelzett, kopott. 20,5cm
: karap_norbert