Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 158
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630653
31560
421
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "A magyar pénz krónikája - Magyar jakobinus mozgalom" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP 2630639
31561
421
Numizmatika
DN "A magyar pénz krónikája - Millenium - 1000 éves államiság" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP 2674860
31562
421
Numizmatika
DN "A Szent Korona évezrede - A korona hazatérése 1978" aranyozott, ezüstözött Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2630878
31563
421
Numizmatika
DN "A Szózat emlékérmeken - 1. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán 2630884
31564
421
Numizmatika
DN "A Szózat emlékérmeken - 2. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán 2630887
31565
421
Numizmatika
DN "A Szózat emlékérmeken - 3. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán 2630894
31566
421
Numizmatika
DN "A Szózat emlékérmeken - 4. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán 2630904
31567
421
Numizmatika
DN "A Szózat emlékérmeken - 5. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán 2630910
31568
421
Numizmatika
DN "A Szózat emlékérmeken - 6. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán 2630927
31569
421
Numizmatika
DN "A Szózat emlékérmeken - 7. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina, kis sérülés a kapszulán 2630938
31570
421
Numizmatika
DN "A Szózat emlékérmeken - 8. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán 2630956
31571
421
Numizmatika
DN "A Szózat emlékérmeken - 9. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP patina, kis sérülés a kapszulán Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft