Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 134

Ligeti Erika (1934-2004) 1975. A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975 kétoldalas bronz plakett, eredeti tokban (97mm) T:1-
31378.

Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett, eredeti tokban (97mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves kétoldalas bronz emlékplakett (85mm) T:2 patina / Hungary 1973. Dr. Aladár Kettesy is 80 years old two-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:XF patina
31379.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves" kétoldalas bronz emlékplakett (85mm) T:2 patina / Hungary 1973. "Dr. Aladár Kettesy is 80 years old" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Máté István (1952-) 1988. A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31380.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Mester Jenő (1882-1961) 1911. Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911 egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1911. For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911 one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, edge error HP.: 3573.
31381.

Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, edge error HP.: 3573.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Miletics Katalin Janka (1942-) DN Dr. Battyhány-Strattmann László 1870-1931 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~95-96mm) T:1-
31382.

Miletics Katalin Janka (1942-) DN "Dr. Battyhány-Strattmann László 1870-1931" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~95-96mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Nowotarski István (1909-) 1972. Prof. Dr. Boros Béla 1947-1972 25 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1- CS 70.
31383.

Nowotarski István (1909-) 1972. "Prof. Dr. Boros Béla 1947-1972 25" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1- CS 70.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Nowotarski István (1909-) 1977. Prof. Dr. Szentágothai János akadémikus 1947-30-1977 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (134mm) T:1-,2
31384.

Nowotarski István (1909-) 1977. "Prof. Dr. Szentágothai János akadémikus 1947-30-1977" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (134mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Osváth Mária (1921-1998) 1981. Dr. Dávid Lajos 1889-1962 / Kórházi gyógyszerészet fejlesztéséért - A Magyar Gyógyszerészeti Társaság kétoldalas, öntött bronz emlékérem (115mm) T:1- kis patina
31385.

Osváth Mária (1921-1998) 1981. "Dr. Dávid Lajos 1889-1962 / Kórházi gyógyszerészet fejlesztéséért - A Magyar Gyógyszerészeti Társaság" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (115mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ócsai Károly (1938-2011) DN Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988 kétoldalas, öntött bronz plakett (82mm) T:1-,2 kis patina
31386.

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (82mm) T:1-,2 kis patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pásztor János (1881-1945) 1912. Dr. Genersich Antalnak hálás tanítványai 1912 egyoldalas bronz plakett (60x44mm) T:2 patina / Hungary 1912. For Dr. Antal Genersich from his thankful students one-sided bronze plaque. Sign:János Pásztor (1881-1945) (60x44mm) C:XF patina HP.: 3785.
31387.

Pásztor János (1881-1945) 1912. "Dr. Genersich Antalnak hálás tanítványai 1912" egyoldalas bronz plakett (60x44mm) T:2 patina / Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" one-sided bronze plaque. Sign:János Pásztor (1881-1945) (60x44mm) C:XF patina HP.: 3785.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Reményi József (1887-1977) 1934. Prof. Török Lajos Dr. kétoldalas bronz emlékplakett (94mm) T:1-,2 kis patina, ü., ph.
31388.

Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Török Lajos Dr." kétoldalas bronz emlékplakett (94mm) T:1-,2 kis patina, ü., ph.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Soltra Elemér (1922-2013) 1997. XLIV. Dunántúli Belgyógyász Vándorgyűlés - Siófok 1997 / QUID QUID AGIS PRUDENTER AGAS ET RESPICE FINEM - ST. KOZMA - ST. DAMJAN kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31389.

Soltra Elemér (1922-2013) 1997. "XLIV. Dunántúli Belgyógyász Vándorgyűlés - Siófok 1997 / QUID QUID AGIS PRUDENTER AGAS ET RESPICE FINEM - ST. KOZMA - ST. DAMJAN" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft