Magyar orvosi emlékérmek és plakettek Tételek száma: 134
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2517301
31378
421
2200
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett, eredeti tokban (97mm) T:1- 2616758
31379
421
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves" kétoldalas bronz emlékplakett (85mm) T:2 patina /
Hungary 1973. "Dr. Aladár Kettesy is 80 years old" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:XF patina 2646768
31380
421
Numizmatika
Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2616127
31381
421
3200
Numizmatika
Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, edge error
HP.: 3573. 2631770
31382
421
Numizmatika
Miletics Katalin Janka (1942-) DN "Dr. Battyhány-Strattmann László 1870-1931" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~95-96mm) T:1- 2631771
31383
421
3800
Numizmatika
Nowotarski István (1909-) 1972. "Prof. Dr. Boros Béla 1947-1972 25" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1- CS 70. 2531467
31384
421
Numizmatika
Nowotarski István (1909-) 1977. "Prof. Dr. Szentágothai János akadémikus 1947-30-1977" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (134mm) T:1-,2 2631774
31385
421
Numizmatika
Osváth Mária (1921-1998) 1981. "Dr. Dávid Lajos 1889-1962 / Kórházi gyógyszerészet fejlesztéséért - A Magyar Gyógyszerészeti Társaság" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (115mm) T:1- kis patina 2668561
31386
421
Numizmatika
Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (82mm) T:1-,2 kis patina 2616433
31387
421
Numizmatika
Pásztor János (1881-1945) 1912. "Dr. Genersich Antalnak hálás tanítványai 1912" egyoldalas bronz plakett (60x44mm) T:2 patina / Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" one-sided bronze plaque. Sign:János Pásztor (1881-1945) (60x44mm) C:XF patina
HP.: 3785. 2531406
31388
421
8500
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Török Lajos Dr." kétoldalas bronz emlékplakett (94mm) T:1-,2 kis patina, ü., ph. 2646833
31389
421
Numizmatika
Soltra Elemér (1922-2013) 1997. "XLIV. Dunántúli Belgyógyász Vándorgyűlés - Siófok 1997 / QUID QUID AGIS PRUDENTER AGAS ET RESPICE FINEM - ST. KOZMA - ST. DAMJAN" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft