Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 379
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2671164
30522
421
90000
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numizmatika
1705KB 1/2 Tallér Ag "II. Rákóczi Ferenc" Körmöcbánya (13,99g) T:3 anyaghiba
Hungary 1705KB 1/2 Thaler Ag "Francis II Rákóczi" Kremnitz (13,99g) C:F metal error
Unger II: 1127a., Huszár 1524. 2651154
30523
421
3800
Numizmatika
1706. X Poltura Cu "II. Rákóczi Ferenc" (6,58g) T:3,3- patina, lyuk, kissé megrepedve
Hungary 1706. X Poltura Cu "Francis II Rákóczi" (6,58g) C:F,VG patina, hole, slightly cracked
Huszár:1535., Unger II.:1133.a 2671683
30524
421
90000
Numizmatika
1734N-B 1/4 Tallér Ag "III. Károly" Nagybánya (7,16g) T:1,2 juszt., hajlott / Hungary 1734N-B 1/4 Thaler Ag "Charles III" Baia Mare (7,16g) C:AU,XF just., curved Huszár: 1623.; Unger II.: 1194. 2640139
30525
421
Numizmatika
1763PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2- Unger III.: 1270.c 2640144
30526
421
Numizmatika
1765PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" T:2-,3 Unger III.: 1270.c 2672502
30527
421
Numizmatika
1781-1800. 1/2kr-3kr Cu (6db, 5xklf) T:3 2640256
30528
421
Numizmatika
1781S 1kr Cu "II. József" + 1800B 3kr Cu "I. Ferenc" + 1812S 1kr Cu "I. Ferenc" + 1851B 2kr Cu (3x) + 1868KB-1879KB 1kr Cu (2xklf) + Ausztria 17?? 1gr Cu + 1851A 1kr Cu + 1851A 2kr Cu + 1851. 2kr Cu egyik oldala teljesen kopott + 1858A 1kr Cu T:2--3- 2667203
30529
421
Numizmatika
1787B 10kr Ag "II. József" Körmöcbánya (3,67g) T:3 patina
Hungary 1787B 10 Kreuzer "Joseph II" Kremnitz (3,67g) C:F patina
Huszár: 1887., Unger III.: 1332.a 2625680
30530
421
Numizmatika
1795B 12kr Ag "I. Ferenc" Körmöcbánya (4,81g) T:3- sérült, patina
Hungary 1795B 12 Kreuzer Ag "Franz I" Kremnitz (4,81g) C:VG damaged, patina
Huszár: 2009., Unger III.: 1394.a 2667404
30531
421
Numizmatika
1800B 1/2kr Cu "I. Ferenc" + 1800E 1kr Cu "I. Ferenc" + 1800S 3kr Cu "I. Ferenc" + 1800S 6kr Cu "I. Ferenc" T:2-,3 2667415
30532
421
Numizmatika
1800E 1kr Cu "I. Ferenc" + 1812E 1kr Cu "I. Ferenc" (2x) + 1812S 1kr Cu "I. Ferenc" + 1812B 1kr Cu "I. Ferenc" (3x) T:3 2667408
30533
421
Numizmatika
1800S 3kr Cu "I. Ferenc" (4x) T:3 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft