Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 474
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2651965
31263
421
4200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
2005. "Országos Tudományos Diákköri Tanács / II. OMDK SZTE JGYTFK 2005" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph 2600499
31264
421
Numizmatika
2004. "10 éves a Sony Hungária Kft. 1994-2004 / Sony. Önnel bármire képes" jelzett Ag emlékérem (31,53g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina 2630021
31265
421
Numizmatika
2004. "BM Központi Kórház és Intézményei - 55. évforduló emlékére" ezüstözött fém emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat 2560720
31266
421
Numizmatika
2006. "Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991" Br plakett (96mm) T:1 peremén egy apró sérülés 2674242
31267
421
Numizmatika
2006. "A Szentháromság tér felújításáért - Baja 2006" kétoldalas Br emlékérem kapszulában (42,5mm) + DN "Szentháromság tér" Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1- patina, karc 2437788
31268
421
Numizmatika
2007. "Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat" névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1- 2597885
31269
421
Numizmatika
2007. "Solt Városért" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon gravírozva, városi címeres dísztokban (94mm ) T:1- 2668859
31270
421
Numizmatika
2009. "A repülőgépes növényvédő állomás megalakulásának 50. évfordulója alkalmából - FVM" egyoldalas öntött Br plakett, hátoldalon gravírozva, eredeti dísztokban (98mm) T:1- 2677221
31271
421
Numizmatika
2010. "Erkel Ferenc zeneszerző, karnagy születésének 200. évfordulójára / A Himnusz megzenésítője és a magyar opera megteremtőjének szülőháza - Gyula" kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- ph 2427643
31272
421
3200
Numizmatika
~2010. "BKIK - Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara - 1850" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (122mm) T:1 2672565
31273
421
Numizmatika
2010. "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Gyulafehérvár" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 2676989
31274
421
Numizmatika
2010. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem - Szeged - MDCCCLXXII / 50 éves orvostalálkozó emlékére 1960-2010 - SZTE" Br emlékérem (60mm) T: 2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft