Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 474
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2573576
31239
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1996. "Újdonságdíj - HUNGEXPO - MÉTE 1996 - foodapest / HUNGEXPO - MÉTE - NOVELTY AWARD" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (132mm) T:1- 2673812
31240
421
8500
Numizmatika
1996. "Budapesti Közlekedési Részvénytársaság 1896-1996 / Milleniumi Földalatti Vasút" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem dísztokban (36,09g/0,925/42,5mm) T:2 patina 2672148
31241
421
Numizmatika
1996. " 'Emlékezzünk régiekről' 896-1996 - Kőbányai Evangélikus Egyház" Br emlékérem (59mm) T:1- 2667613
31242
421
Numizmatika
1997. "Debreceni Nagytemplom" kétoldalas Br emlékérem dísztokban (42,5mm) + "Sümeg" Br jelvény T:1-,2 2670434
31243
421
Numizmatika
1997. "21sz. Ipari Szakmunkásképző Intézet 1952 / Katona József Gépipari, Közgazdasági Szakképzőiskola és Gimnázium 1997" kétoldalas, jubileumi bronz emlékérem (42,5mm) T:1 2672207
31244
421
Numizmatika
1997. "Budai Szent Imre Gimnázium / Ardere et lucere" Br emlékérem (73mm) T:1- 2672198
31245
421
Numizmatika
1997. "József Attila Gimnázium 1997 / 'A mindenséggel mérd magad! - József Attila' " kétoldalas Br emlékérem (72mm) T:1- 2667724
31246
421
Numizmatika
1998. "Győr Megyei Jogú Város Közgyűlése / Győr város országgyűlési képviselője, díszpolgára - Baross Gábor - 1848-1892" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2672464
31247
421
Numizmatika
1998. "AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY" Br házasságkötési emlékérem (40mm) T:1- 2630016
31248
421
Numizmatika
1999. "BM Központi Kórház és Intézményei - 50. évforduló emlékére" ezüstözött fém emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP patina 2668505
31249
421
Numizmatika
1999. "A Balatonért" Br plakett. Szign.: Fazekas Á. (155x133mm) T:2 2672184
31250
421
Numizmatika
2000. "Géza Fejedelem / Millenium 2000 - Verőce" kétoldalas, öntött bronz plakett (58mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft