Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 474
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2677192
31215
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / Károly Róbert" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph, kopottas ezüstpatina 2576818
31216
421
Numizmatika
1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem, plombált, sérült ÁPV tokban (2x) T:1- (eredetileg PP) fo. 2649388
31217
421
Numizmatika
1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem, plombált ÁPV tokban T:1 2624102
31218
421
Numizmatika
1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem, plombált ÁPV tokban T:1 2500859
31219
421
Numizmatika
1985. "A Felszabadulás 40. évfordulójára" egyoldalas öntött bronz plakett (96mm) T:2 kis ph. 2649391
31220
421
Numizmatika
1985. "Budapest Kongresszusi Központ Megnyitására" vastag Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2600121
31221
421
Numizmatika
1985. "Felszabadulásunk 40. évfordulójára" egyoldalas Br érem. Szign.: K.O. (96mm) T:2 2578774
31222
421
Numizmatika
1985. "Fiatalok Fóruma - Kecskemét 1985" mázas kerámiaplakett (126x59mm) T:1- 2676811
31223
421
Numizmatika
1987. "III. Nemzetközi Ékszer Kiállítás" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, kis karc 2645505
31224
421
Numizmatika
1987. "Tiszai Vegyi Kombinát" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapján gravírozott (67mm) T:1- hátlapon patina 2560917
31225
421
Numizmatika
1987. "Landler J. MÁV Jármű jav. üzem / Központi Kormányszelep Javító 1964-1987. - 500.000" öntött Br emlékérem (80mm) T:2 patina 2645461
31226
421
Numizmatika
1987. "Tiszai Vegyi Kombinát" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapján gravírozott (67mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft