Nyomtatványok

Tételek száma: 320

1998 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1998/1999 DI. Göppingen, 1998, Märklin, 526 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
14893.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1999 Märklin modellvasút katalógus. Gesamtprogramm 1999/2000 DI. Göppingen, 1999, Märklin, 472 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben.
14894.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 2000 Fenyvesi Márta (1956-): Tollforgató. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Hátoldalán a művésznő címkéjével. 12x8 cm
14895.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
2002 Magyar királyokat ábrázoló falinaptár, 33x43 cm + Azonosítatlan királyokat, híres személyeket, eseményeket...stb ábrázoló falinaptár, január és a címlap hiányzik, 42x29 cm
14896.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2002-2003 Postás, a Magyar Posta dolgozóinak lapja, hiányos 2002-es évfolyam, egészvászon kötésben egybekötve
14897.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
2005 Raszler Károly (1925-2005) grafikusművész gyászjelentése
14898.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2006 Első vendégkönyvem. Különleges ajándékkönyv újszülött babánk üzeneteinek. Anne Geddes képeivel illusztrálva. Bp., Alexandra Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban. Egy oldalon bejegyzésekkel, egyébként kitöltetlen.
14899.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
2007 Märklin modellvasút katalógus. Faszination Modelleisenbahn. Jahrbuch 2007/20089. Göppingen, 2008, Märklin, 544 p. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben, a hátsó borító kissé maszatos, és az egyik sarkán szamárfül.
14900.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14902.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2013 A teremtés dicsérete, Weöres Sándor és Illés Árpád kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, kiállítási meghívó + Kivonat a kiállítás anyagából (a Sorsangyalok c. vers elemzése), fénymásolat, 12 p.
14903.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 2020 Rádióhallgatók, art deco stílusú árnykép. Computer print, papír, fa keretben, 39,5x29,5 cm
14904.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 2020 Táncolók, art deco stílusú árnykép. Computer print, papír. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm
14905.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft