M. kir Bethlen Gábor 10. Honvéd Gyalogezred géppuskás századának tabló... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~500028/M-kir-Bethlen-Gabor-10-Honved-Gyalogezred-geppuskas-szazadanak-tablokepe-16x12-cm-kartonon~II2669931
2669931
13314
421
Military
Leírás: M. kir Bethlen Gábor 10. Honvéd Gyalogezred géppuskás századának tablóképe 16x12 cm kartonon, kissé sérült.
: ra