Steinböck Austria zománcozott fém tál, népies motívumokkal díszítve. J... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Steinbock-Austria-zomancozott-fem-tal-nepies-motivumokkal-diszitve-Jelzett-minimalis-kop~II2675573
2675573
11750
421
Flea Market
Leírás: Steinböck Austria zománcozott fém tál, népies motívumokkal díszítve. Jelzett, minimális kopással, 25x17 cm
: nagy_andras