Bolhapiac Tételek száma: 510
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2669660
11958
421
Flea Market
3 db borostyánszínű nyaklánc és karkötő 2675415
11959
421
Flea Market
2 db régi borotva, kopott, egyik Frick Testvérek Debrecen tokban és rozsdás 2667338
11960
421
11000
Flea Market
Hermés / Hermes 100% selyem kendő, 85x85cm 2673885
11961
421
Flea Market
"A kutya harap", öntött réz tábla, 12,5x9,5 cm 2670062
11962
421
Flea Market
Kalocsai hímzéses terítő d: 50 cm 2645819
11963
421
Flea Market
Virágmintás ékszertartó dobozka, kis kopásnyomokkal, d: 6,5 cm + áttört fa dobozka, 10,5×8×4,5 cm 2670066
11964
421
Flea Market
6 db csipke terítő d: kb 25 cm 2668912
11965
421
Flea Market
Pierre Cardin vonalzó tokjában 30 cm 2672621
11966
421
Flea Market
Fengshun modern kínai pipa, eredeti csomagolásban, újszerű állapotban, h: 13,5 cm 2502538
11967
421
Flea Market
Marttiini finn vadász tőr bőr hüvelyében, kiváló állapotban. Jelzett h:22 cm 2670072
11968
421
Flea Market
4 db ausztrál szuvenír tárgy 2676932
11969
421
Flea Market
Iparművész réz veretes fa doboz, 14×8×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft