https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 224

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Stefano Révay, Révay István: Il confine Ungaro-Slovacco. (A belvederi magyar-szlovák határ). Bp., 1942, (Athenaeum). 72p., 3 térk. (színes, kihajtható). Fűzve, kiadói papírborítóban olasz nyelven.
15645.

Stefano Révay, Révay István: Il confine Ungaro-Slovacco. (A belvederi magyar-szlovák határ). Bp., 1942, (Athenaeum). 72p., 3 térk. (színes, kihajtható). Fűzve, kiadói papírborítóban olasz nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Zsidi Paula: Az aquincumi polgárváros. Vezető az Aquincumi Múzeum romkertjében. Aquincumi Zsebkönyvek 1. Bp., 2013., BTM Aquincumi Múzeum - Archeolingua Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
15646.

Zsidi Paula: Az aquincumi polgárváros. Vezető az Aquincumi Múzeum romkertjében. Aquincumi Zsebkönyvek 1. Bp., 2013., BTM Aquincumi Múzeum - Archeolingua Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
II. Rákóczi Ferenc erdélyi hadserege. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi: Magyari András. Bukarest, 1994, Kriterion-Polis. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. Ritka!
15647.

II. Rákóczi Ferenc erdélyi hadserege. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi: Magyari András. Bukarest, 1994, Kriterion-Polis. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Benedek Szabolcs: A szabadkőművesség eredete. A hermetikus hagyományoktól az első nagypáholyig. Bp., 2006., Pont Kiadó. Kiadói papírkötés.
15648.

Benedek Szabolcs: A szabadkőművesség eredete. A hermetikus hagyományoktól az első nagypáholyig. Bp., 2006., Pont Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Mandler Dávid: Kelet és Nyugat mezsgyéjén. Vámbéry Ármint és a Brit Birodalom. Bp.,2014,Múlt és Jövő. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15649.

Mandler Dávid: Kelet és Nyugat mezsgyéjén. Vámbéry Ármint és a Brit Birodalom. Bp.,2014,Múlt és Jövő. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
2
Moldova György: Kádár János. I. kötet. Bp., 2006, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15650.

Moldova György: Kádár János. I. kötet. Bp., 2006, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
4
Lipcsey Ildikó: Magyar-román kapcsolatok. 1956. január - 1958. január. Dokumentumok. Iratok a magyar diplomácia történetéhez 1956-1989 B. sorozat. Bp., 2004, Paulus-Publishing Bt. - Nagy Imre Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15651.

Lipcsey Ildikó: Magyar-román kapcsolatok. 1956. január - 1958. január. Dokumentumok. Iratok a magyar diplomácia történetéhez 1956-1989 B. sorozat. Bp., 2004, Paulus-Publishing Bt. - Nagy Imre Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Komlós-keresztesi báró Fejérváry Géza táborszernagy, ...honvédelmi magyar királyi miniszternek a képviselőházban az 1884-1893. években az 1884. évben a honvédelmi ministerré történt kinevezése óta tartott beszédei. Bp., 1894, Pallas-ny., 604 p. Átkötött félvászon-kötés, a címlap felső szélén hiánnyal, a 196. és 197. oldalakon kötési hibával.
15652.

Komlós-keresztesi báró Fejérváry Géza táborszernagy, ...honvédelmi magyar királyi miniszternek a képviselőházban az 1884-1893. években az 1884. évben a honvédelmi ministerré történt kinevezése óta tartott beszédei. Bp., 1894, Pallas-ny., 604 p. Átkötött félvászon-kötés, a címlap felső szélén hiánnyal, a 196. és 197. oldalakon kötési hibával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Monori Wertheimer Ede: Gróf Andrássy Gyula élete és kora. II. és III. kötet (I. kötet nélkül). Bp., 1913, MTA. II. kötet elején címképként Andrássy Gyulát ábrázoló rézkarccal (W. Unger metszése), alján foltos. Papírkötésben, sérült és ragasztott gerinccel és borítóval, lapok széle és alja többségében foltos.
15653.

Monori Wertheimer Ede: Gróf Andrássy Gyula élete és kora. II. és III. kötet (I. kötet nélkül). Bp., 1913, MTA. II. kötet elején címképként Andrássy Gyulát ábrázoló rézkarccal (W. Unger metszése), alján foltos. Papírkötésben, sérült és ragasztott gerinccel és borítóval, lapok széle és alja többségében foltos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Blunden, C. - Elvin, M.: A kínai világ atlasza. Ford.: Pálvölgyi Endre, Ferenczy Mária. Bp., 1995, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15654.

Blunden, C. - Elvin, M.: A kínai világ atlasza. Ford.: Pálvölgyi Endre, Ferenczy Mária. Bp., 1995, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
gróf Tisza Kálmán: A Tisza-család krónikája. Szerk.: Molnár Eszter. Bp., 2019, Scolar. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15655.

gróf Tisza Kálmán: A Tisza-család krónikája. Szerk.: Molnár Eszter. Bp., 2019, Scolar. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Boleszlav Prus: A fáraó. Bp., é.n. Dante. Goszthony M. Géza (1908-1988) az Eszterházy hitbizomány gazdatisztjének az általa Gyántpusztán bújtatott lengyel katonatisztek által vásárolt és egy betűzött lapon dedikált példány. Kopott félvászon kötésben / Present of Polish military officers to their keeper during Wold War II.
15656.

Boleszlav Prus: A fáraó. Bp., é.n. Dante. Goszthony M. Géza (1908-1988) az Eszterházy hitbizomány gazdatisztjének az általa Gyántpusztán bújtatott lengyel katonatisztek által vásárolt és egy betűzött lapon dedikált példány. Kopott félvászon kötésben / Present of Polish military officers to their keeper during Wold War II.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz