https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 224

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
[Penzinger, Sebastian Heinrich] Sebastiano Henrico Penzinger: Novissimum Historiae quatuor mundi Monarchiarum, Chaldaeorum nempe, Persarum, Graecorum & Romanorum compendium, gestorum videlicet omnium imperatorum, a Nimrodo, usque ad Augustissimum, nunc Beatissmum, Josephum, Romanorum & Germanaorum Monarcham, ex quorum Actis, tamque laudabilibus Virtutibus, quam detestandis Vitiis panduntur Quinquaginta formati Discursus praedicabiles, novis & exquistis Conceptibus, Historiis, & sanctorum Patrum Sententiis repleti, & Quinquaginta Axiomata, pro omni Mundi statu, sapientissimis antiquorum Philosophorum Dicteriis, Elegantiis itam ac Historiis exornata. Compendio, quin & Discursibus & Axiomatibus Novenarius accedit Index, ... Norimbergae [Nürnberg], 1711., Johannis Leonhardi Buggelii, 1 (rézmetszetű díszcímlap t. + 9 sztl. Lev. + 800+86+2 p.+1 (rézmetszetű tábla) t. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, a díszcímlapon és a címlapon szakadással, foltos lapokkal, 3 lap sarkán szamárfüllel, a rézmetszetű tábla szélén egészen kis gyűrődéssel, possessori bélyegzésekkel.
15632.

[Penzinger, Sebastian Heinrich] Sebastiano Henrico Penzinger: Novissimum Historiae quatuor mundi Monarchiarum, Chaldaeorum nempe, Persarum, Graecorum & Romanorum compendium, gestorum videlicet omnium imperatorum, a Nimrodo, usque ad Augustissimum, nunc Beatissmum, Josephum, Romanorum & Germanaorum Monarcham, ex quorum Actis, tamque laudabilibus Virtutibus, quam detestandis Vitiis panduntur Quinquaginta formati Discursus praedicabiles, novis & exquistis Conceptibus, Historiis, & sanctorum Patrum Sententiis repleti, & Quinquaginta Axiomata, pro omni Mundi statu, sapientissimis antiquorum Philosophorum Dicteriis, Elegantiis itam ac Historiis exornata. Compendio, quin & Discursibus & Axiomatibus Novenarius accedit Index, ... Norimbergae [Nürnberg], 1711., Johannis Leonhardi Buggelii, 1 (rézmetszetű díszcímlap t. + 9 sztl. Lev. + 800+86+2 p.+1 (rézmetszetű tábla) t. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, a díszcímlapon és a címlapon szakadással, foltos lapokkal, 3 lap sarkán szamárfüllel, a rézmetszetű tábla szélén egészen kis gyűrődéssel, possessori bélyegzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Fitz Jenő - Mócsy András - Soproni Sándor: Die römischen Inschriften Ungarns. RIU 6. 6. Lieferung. Das Territorum von Aquincum. Die Civitas Eraviscorum und die Limesstrecke Matrica - Annamatia und das Territorum von Gorsium von Jenő Fitz, András Mócsy und Sándor Soproni. Bp.-Bonn, 2001., Enicklopédia Kiadó - Rudolf Habelt Gmbh. Német és latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15633.

Fitz Jenő - Mócsy András - Soproni Sándor: Die römischen Inschriften Ungarns. RIU 6. 6. Lieferung. Das Territorum von Aquincum. Die Civitas Eraviscorum und die Limesstrecke Matrica - Annamatia und das Territorum von Gorsium von Jenő Fitz, András Mócsy und Sándor Soproni. Bp.-Bonn, 2001., Enicklopédia Kiadó - Rudolf Habelt Gmbh. Német és latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
13
Országgyűlési Almanach. Történelmi sorozat I-III. kötet. Szerk.: Vida István. I. köt.: Az ideiglenes Nemzetgyűlés almanachja. 1944-1945.;  II. köt.: Az 1945. évi Nemzetgyűlés almanachja 1945-1947.; III. köt.: Az 1947. évi Országgyűlés Almanchja 1947-1949.; Bp.,1994-2005, Magyar Országgyűlés. Kiadói egészvászon-kötések, az egyik címlapján kis folttal, jó állapotban.
15635.

Országgyűlési Almanach. Történelmi sorozat I-III. kötet. Szerk.: Vida István. I. köt.: Az ideiglenes Nemzetgyűlés almanachja. 1944-1945.; II. köt.: Az 1945. évi Nemzetgyűlés almanachja 1945-1947.; III. köt.: Az 1947. évi Országgyűlés Almanchja 1947-1949.; Bp.,1994-2005, Magyar Országgyűlés. Kiadói egészvászon-kötések, az egyik címlapján kis folttal, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Jancsó Árpád - Balla Loránd: Temesvár régi ábrázolásai. 16-18. század. Marosvásárhely, 2005, Mentor Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15636.

Jancsó Árpád - Balla Loránd: Temesvár régi ábrázolásai. 16-18. század. Marosvásárhely, 2005, Mentor Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Romsics Gergely: Nép, nemzet, birodalom. A Habsburg Birodalom emlékezete a német, osztrák és magyar történetpolitikai gondolkodásban, 1918-1941. Habsburg Történeti Monográfiák 9. Bp., 2010,Új Mandátum Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15637.

Romsics Gergely: Nép, nemzet, birodalom. A Habsburg Birodalom emlékezete a német, osztrák és magyar történetpolitikai gondolkodásban, 1918-1941. Habsburg Történeti Monográfiák 9. Bp., 2010,Új Mandátum Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Borhi László: Nagyhatalmi érdekek hálójában. Az Egyesület Államok és Magyarország kapcsolata a második világháborútól a rendszerváltásig. Bp., 2015., Osiris-MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Történettudományi Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.
15638.

Borhi László: Nagyhatalmi érdekek hálójában. Az Egyesület Államok és Magyarország kapcsolata a második világháborútól a rendszerváltásig. Bp., 2015., Osiris-MTA Bölcsészettudományi Kutatóközpont Történettudományi Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Gömbös Gyula: Válogatott politikai beszédek és írások. Szerk. és az utószót írta: Vonyó József. Millenniumi Magyar Történelem. Bp., 2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15639.

Gömbös Gyula: Válogatott politikai beszédek és írások. Szerk. és az utószót írta: Vonyó József. Millenniumi Magyar Történelem. Bp., 2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Basics Beatrix: Betlér és Krasznahorka. Az Andrássyak világa. Egy arisztokrata család története és hagyatéka. Gottl Egon fotóival. Történelmi családok - Történelmi várak, kastélyok. Bp., 2005., Rubicon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15640.

Basics Beatrix: Betlér és Krasznahorka. Az Andrássyak világa. Egy arisztokrata család története és hagyatéka. Gottl Egon fotóival. Történelmi családok - Történelmi várak, kastélyok. Bp., 2005., Rubicon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Fallenbüchl Ferenc: A rabváltó trinitárius szerzetesek Magyarországon. Bp., 1940, Stephaneum-ny., 179+(1) p. + 1 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15641.

Fallenbüchl Ferenc: A rabváltó trinitárius szerzetesek Magyarországon. Bp., 1940, Stephaneum-ny., 179+(1) p. + 1 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Berei Nagy Elek Dr.: A magyar társadalom turanizálása. Bp., 1933, Szerző. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15642.

Berei Nagy Elek Dr.: A magyar társadalom turanizálása. Bp., 1933, Szerző. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Németh Margit: Az aquincumi Fürdő Múzeum és légiotábor emlékei. Vezető. Aquincumi Zsebkönyvek 3. Bp., 2013., BTM Aquincumi Múzeum - Archeolingua Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
15643.

Németh Margit: Az aquincumi Fürdő Múzeum és légiotábor emlékei. Vezető. Aquincumi Zsebkönyvek 3. Bp., 2013., BTM Aquincumi Múzeum - Archeolingua Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Gyarmati György: A politika rendőrsége Magyarországon a Rákosi - korszakban. A szerző által dedikált! Habilitációs Füzetek 1. Pécs, 2002, Pécsi Tudományegyetem. Német és magyar nyelven. Melléklettel. Kiadói papírkötés.
15644.

Gyarmati György: A politika rendőrsége Magyarországon a Rákosi - korszakban. A szerző által dedikált! Habilitációs Füzetek 1. Pécs, 2002, Pécsi Tudományegyetem. Német és magyar nyelven. Melléklettel. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz