Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 23

17124.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17125.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
17126.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17127.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Jender Gábor: Üzemi gyümölcsösök növényvédelme. Alma és csonthéjas termésűek Bp., 1969 Mezőgazdasági. Kiadói kopott papírkötésben
17128.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Richter Gedeon Rt. 100 éves története. Szerk.: Dr. Kapronczay Károly, Dr. Magyar László. Bp., 2001, Medicina Könyvkiadó Rt., 350+2 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, hibajegyzékkel, borítón apró kopásnyomokkal. + Richter Gedeon Rt. kísérőlevele, Pillich Lajos (1913-2006) tiszteletbeli elnök és Bogsch Erik (1947-) vezérigazgató autográf aláírásaival + Pillich Lajos (1913-2006) tiszteletbeli elnök autográf soraival és aláírásával névjegykártyáján + Pillich Lajos (1913-2006) tiszteletbeli elnök autográf sorai karácsonyi üdvözlőlapon
17129.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956., Mezőgazdasági. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17130.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Kubinszky Ernő - Szél György: Őrzőnk, pajtásunk a kutya. Az előszót írta: Dr. Abonyi Lajos. Bp., 1948, szerzői magánkiadás (Fráter-ny.), 234+(6) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a kiadói papírborító megmaradt része a borítóra ragasztva.
17131.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp., 1941., Rényi Károly. 2 melléklettel. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
17132.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a m. kir. téli gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. A m. kir. földmívelésügyi miniszter kiadványai 6. sz. Bp., 1932, Pátria, 440 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas, foltos, a könyvtesttől nagyrészt elvált borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
17133.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Luckhaub Gyula, Oravecz Károly: Politikai számtan a felső kereskedelmi iskolák részére. Bp., [1930], Franklin-Társulat, 168 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzővel.
17134.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az Uj Idők egészségi kódexe. Szerk.: a szerkesztői üzenetek rovatvezetője. Bp.,1932.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.
17135.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft