3 600 Ft
Fürdősök kézikönyve. Szerk.: Dr. Kunszt János. Bp, 1957, Medicina, 212 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban. Dr. Chatel Andor egyetemi magántanár, a Fővárosi Gyógyfürdők és Gyógyforrások igazgató főorvosa, a könyv lektorának névbélyegzőjével.