15608.
421. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Dr. Lakatos György, Duxler József: Asztali-tenisz. Sombor Ferenc rajzaival. Népszerű Sportkönyvtár. Bp., 1947, Nova, 75+(1) p. Sérült kiadói papírkötés, a könyvtest egy része elvált a kötéstől.