Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 45

Gépjármű vezetési utasítás. (Gépkocsik, páncélozott szállító járművek, lánctalpas és kerekes vontatók vezetői részére). Bp., 1961, Honvédelmi Minisztérium (Zrínyi-ny.), 130 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
16570.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
3 db II. világháborúval foglalkozó könyv: Zsoldosok, hazaárulók, Vadászrepülők, Hitler titkos fegyverei
16571.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Csonkaréti Károly: Az Osztrák-Magyar Monarchia hadihajói 1867-1918. Bp., 2010, Kossuth Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16572.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tim Ripley: Elit alakulatok. Németország különleges egységei a II. világháborúban. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db II. világháborús könyv: Jerry Scutts: A Messerschmitt Bf 109-es története, Stefan Niemayer: Náci háborús bűnösök.
16574.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Székelyi Nyiry László: Hadigépek ezrei Anglia ellen. Bp., [1940], Tolnai, 59+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült, javított borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
16575.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Helgert Imre: A Budapesti Honvédhelyőrség Parancsnoksága. 1849-1999. / Budapest Garrison Headquarters. 1849-1999. Bp., 2000., Zrínyi. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.  Király Béla (1912-2009) vezérezredes, hadtörténész, politikus, az 1956-os forradalom nemzetőrségének vezetőjének ex-libris-ével.
16576.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16577.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Nemeskürty István: Requiem egy hadseregért. Magvető Zsebkönyvtár. Bp., 1972, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kisebb ázásnyomokkal. + Bártfai Szabó László: Az utolsó emberig. Egy csapatparancsnok visszaemlékezései a Don menti harcokra. Bp., 1988, szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés.
16578.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bajzik László: A Zala vármegyei Szegvártól az abonyi temetőig. Gyulai Gaál Miklós honvédtábornok élete és működése 1848-49-ben. (Bp., 2015), Ultima & Amici. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16579.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Chris Goss: Véres Vizcaya. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja & Fiai. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16580.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Pest-budai nemzetőrök. 1848-1849. Dokumentumok a fővárosi nemzetőrség történetéhez. Vál. és szerk.: Czaga Viktória, Jancsó Éva. Budapest Történetének Forrásai. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára, 487 p. Kiadói papírkötés, néhány lapon kisebb ázásnyommal.
16581.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft