Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
10,26 EUR, 10,53 USD

Leírás:

Fenyvessy Jeromos: Fra Angelico. Bp., 1947., Officina, 76 p. + 4 t. A 45. oldaltól a 76. oldalig fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos felső lapélekkel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzőkkel. Számozott (200/155), a szerző Fenyvessy Jeromos (1915-1970) által dedikált példány.

Megosztás:

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.