Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 322

Viktor Lazarev: Középkori orosz festészet. Bp., 1975, Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
16663.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Németh Lajos: A művészet sorsfordulója. Bp., 1970, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, címlapon Sümegi György művészettörténész névbejegyzésével, utolsó néhány lap alsó sarka foltos.
16664.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,18
Bán András: Kéri Ádám. A művész, Kéri Ádám (1944-) Munkácsy Mihály-díjas (1998) magyar festő- és szobrászművész által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! Bp., 1984, Képzőművészeti. Kiadói papírkötés.
16665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fromann Richárd: Nagyjaink bronzban és szóban. hn., 2005., Zarándok. Kiadói papírkötésben.
16666.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ernesto Grassi: A szépség ókori elmélete. Pécs, 1997., Tanulmány Kiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bach Melitta-Lackó Mihály: Leskelődők. Bp.,[1992],Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papír-kötés, foltos.
16668.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált kötés, volt könyvtári példány, jó állapotban.
16669.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Wehner Tibor: A babszemfestő pillantása. A szerző, Wehner Tibor (1948-) művészettörténész, író által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Új Forrás Könyvek. 8. Tatabánya, 1991., József Attila Megyei Könyvtár-Új Forrás. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
16670.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Móser Zoltán: Vannak utak. Fekete-fehér fotókkal. A szerző, Móser Zoltán (1946-) fotóművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bicske, 1988., Búzakalász MGTSZ. Kiadói papírkötések, foltos. Készült a magyarországi Szent Benedek rend 1000 éves fennállására, a pannonhalmi bencés apátság támogatásával, 1988-ban.
16671.

Móser Zoltán: Vannak utak. Fekete-fehér fotókkal. A szerző, Móser Zoltán (1946-) fotóművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bicske, 1988., Búzakalász MGTSZ. Kiadói papírkötések, foltos. "Készült a magyarországi Szent Benedek rend 1000 éves fennállására, a pannonhalmi bencés apátság támogatásával, 1988-ban."

Kikiáltási ár:
800 Ft
Cs. Tóth János: Művészeti metszetek. A szerző, Cs. Tóth János (1951-) művészeti író által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány. Bp.-Békéscsaba, 1995, Orpheus-Tevan. Kiadói papírkötés.
16672.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kőnig , Frigyes: Columna. Képekkel illusztrált kiállítási katalógus. Zagreb,2012,Univerity of Zagreb Academy of Fine Arts. Angol és horvát nyelven. Kiadói papírkötések. Benne: a művész, Kőnig Frigyes (1955-) Munkácsy Mihály-díjas festő- és grafikusművész, tanszékvezető egyetemi tanár, a Magyar Képzőművészeti Egyetem rektorának gépelt levele P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére, fejléces papíron, autográf aláírásával.
16673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16674.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft