Illyés Gyula: Petőfi. Bp., 1948, Nyugat (Révai-ny.), 342+(2) p. Kiadói... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000023/Illyes-Gyula-Petofi-Bp-1948-Nyugat-Revai-ny-342plus2-p-Kiadoi-felvaszon-kotes-kiss~II2671767
2671767
17548
421
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Illyés Gyula: Petőfi. Bp., 1948, Nyugat (Révai-ny.), 342+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, "Budapesti 1. honvéd kerületi parancsnokság" bélyegzővel.
: tg