Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 309

Esser, Brigitte: Das Buch vom 10 März. Gütersloh-München, 1997, Chronik Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17491.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Lawson, John Howard: Drámaépítés. Ford., az előszót és a jegyzeteket írta: Sz. Szántó Judit. Korszerű Színház 79. A Magyar Színházművészeti Szövetség kiskönyvtára. Bp., 1965, Színháztudományi Intézet. Néhány egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító kissé sérült, foltos. Megjelent 1219 példányban.
17492.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Fekete Gyula: Süket a meztelen király. Közgondok, vitairatok. Bp., 1989, Püski. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
17493.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17494.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Dr. Bodor Antal, Dr. Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1928, Országos Közegészségi Egyesület (Kir. M. Egyetemi Ny.), 320 p + LIII t. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott félbőr-kötés, sérült, hiányos gerinccel
17495.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
John Donne: Negatív szerelem. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Ferencz Győző. Bp., 1987., Helikon. Kiadói papírkötés.
17496.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Waerness, Gunnar: Teremj, világ! Ford.: Kovács katáng Ferenc. Bp., 2010, Napkút Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17497.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Mester János: Kelet nagy gondolkodói. Kultura és Tudomány. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 232 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
17498.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Julian Sorell Huxley: Az állatkertben. Ford.: Dr. Völgyesi Ferencné. Bp., 1948, Athenaeum, 72 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17499.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Képes árjegyzék kívánatra bérmentve megküldetik. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17500.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
2,06
Örök betűk. VI. Új magyar szépirodalom tíz kötetben. Kassák Lajos: Tavaszi felhők, Nagy Lajos: Prof. Csizmadia, Szántó György: Erdélyi biedermeier, Szép Ernő: Karacsné nagyasszony. Összeáll.: Relle Pál. Nagyvárad,é.n.,Grafika, 144 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró szakadással.
17501.

Örök betűk. VI. Új magyar szépirodalom tíz kötetben. Kassák Lajos: Tavaszi felhők, Nagy Lajos: Prof. Csizmadia, Szántó György: Erdélyi biedermeier, Szép Ernő: Karacsné nagyasszony. Összeáll.: Relle Pál. Nagyvárad,é.n.,"Grafika", 144 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró szakadással.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., 1987., Közgazdasági és Jogi. Az 1924-es Dante kiadás reprint kiadása. Kiadói foltos egészvászon-kötés.
17502.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft