Metszetek

Tételek száma: 61

cca 1853 Görgey Artúr portréja. Litográfia. Isépy Victor Jelzett 9x12 cm
10633.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10634.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1800 Kaukázusi népek 2 db rézmetszet / Cacucasian people 2 enrgavings 26x20 cm
10635.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1830 3 db rézmetszet: Dél-afrikaiak 15x22, egy beduin törzs, 16x15 cm. St Helena 13x8 cm
10636.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1860 Alaprajz, javító fogház (a magány rendszer elvei szerint) Litográfia. Kis beszakadásokkal. 43x35 cm
10637.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1800 A Szerémségi barlangok 4 db rézmetszet kartonon 17x15 cm
10638.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Horváth János (1769-1835) püspök litografált képe. 15x20 cm
10639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rudolf Alt (1812-1905): Prag Altstadt vom Volksgarten Gesehen, acélmetszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 10x15 cm
10640.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10641.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10642.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10643.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
1853 Toroczkó-Szentgyörgy és Dézs. Klimbovics F. körajza. Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából. Üvegezett keretben. / Lithography 22x28 cm
10644.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft