Galambos Margit (?-?): Modern táj, 1922. Ceruza, papír, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/421/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Galambos-Margit-Modern-taj-1922-Ceruza-papir-jelzett-apro-serulessel-32x23-5-cm~II2657405
2657405
10102
421
9500
Leírás: Galambos Margit (?-?): Modern táj, 1922. Ceruza, papír, jelzett, apró sérüléssel, 32x23,5 cm
: ekb