Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 281
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2668709
10454
421
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bortnyik Sándor (1893-1976): Kiáltás, linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11,5×8 cm 2668712
10455
421
Buday György (1907-1990): Ablakban, fametszet, utólagos jelzéssel, paszpartuban 11,5×10,5 cm 2668688
10456
421
Kós Károly (1883-1977): Fogaras. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×11 cm 2668690
10457
421
Kós Károly (1883-1977): Szeben. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×11 cm 2668704
10458
421
Kós Károly (1883-1977): Kúria. Linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×11 cm 2644478
10459
421
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmespár, 1993. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett, a lap alján a művész ajándékozási soraival, 13,5x10 cm 2675423
10460
421
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 44,5x30 cm 2553739
10461
421
Olvashatatlan jelzéssel: Illusztráció, Örkény István: Az autóvezető c, munkájához. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. 13,5×19,5 cm 2553187
10462
421
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szökőkút és táj. Akvarell, papír. 29,5x41,5 és 41,5x29,5 cm. 2553292
10463
421
900
Olvashatatlan jelzéssel: Jégtáncos (olvashatatlan címmel). Akvatinta, papír, jelzett, számozott: II/III, 15,5×9 cm 2648495
10464
421
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Vadász puskával.. Olaj, farost.. Dekoratív fakeretben. 45,5x64 cm 2382047
10465
421
Olvashatatlan (Cs...) jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben. 35x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft