2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Famosa LPW cukorszóró, anyagában színezett üveg, kézzel festett, plasztikus virágos díszítéssel (Bohemia jellegű), fém fedővel. Jelzett, kisebb kopásnyomokkal, m: 16,5 cm