Vegyes porcelán tétel, egy db jelzett, kopásokkal, torta sütőtál, mele... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Vegyes-porcelan-tetel-egy-db-jelzett-kopasokkal-torta-sutotal-melegitotal-es-fules-tC3~II2659542
2659542
11529
420
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Vegyes porcelán tétel, egy db jelzett, kopásokkal, torta sütőtál, melegítőtál és füles tál, d: 19-33cm
: nagy_andras