PL Limoges porcelán szószos tál / szoszié, kontúr matricás, kézzel fes... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/PL-Limoges-porcelan-szoszos-tal-szoszie-kontur-matricas-kezzel-festett-kopott-jelzett-~II2657533
2657533
11522
420
4800
Leírás: PL Limoges porcelán szószos tál / szoszié, kontúr matricás, kézzel festett, kopott, jelzett, m: 14cm
: nagy_andras