Mandarin jelzett konyhai késztet, 3 darabos, porcelán, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Mandarin-jelzett-konyhai-kesztet-3-darabos-porcelan-kopasnyomokkal-m-15-18-cm~II2652564
2652564
11553
420
4800
Leírás: Mandarin jelzett konyhai késztet, 3 darabos, porcelán, kopásnyomokkal, m: 15-18 cm
: nagy_andras