Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett rózsán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-viragmintas-porcelan-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-rozsan-apro-lepattanas-mini~II2660960
2660960
11404
420
Leírás: Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett rózsán apró lepattanás, minimális kopásnyomokkal. d: 11,5 cm
: nagy_andras