Amerikai Egyesült Államok 1999. 100$ "Federal Reserve Note" aranyozott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Numizmatika/Modern-utanveretek-fantaziaveretek~2000012/Amerikai-Egyesult-Allamok-1999-100USD-Federal-Reserve-Note-aranyozott-bankjegy-replika-uvegezet~II2629625
2629625
31845
420
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Amerikai Egyesült Államok 1999. 100$ "Federal Reserve Note" aranyozott bankjegy replika, üvegezett keretben, tanúsítvánnyal T:I USA 1999. 100 Dollars "Federal Reserve Note" gold plated banknote replica" in glass frame with certificate C:UNC
: pk